Подорожі, екскурсії


Ми з радістю подорожуємо всім Центром!
Це така особлива сторінка нашого життя, коли ми відкладаємо всю буденність і сміливо віддаємось новим враженням та почуттям.
Це наша найкраща можливість, в максимально живому середовищі, закріпити всі досягнення соціалізації та комунікації, набуті в стінах рідного Центру.
Така контрасна зміна обстановки від будь-кого потребує зібраності та концентрації, але нагородою є відпочинок і нові відкриття.
Наші маленькі прогулянки та екскурсії мають, перш за все, пізнавальну мету, якщо мова йде про "вихід у світ" - відвідування музеїв, концертів, пам'яток.
Разом з тим, метою наших прогулянок на природі є відпочинок від темпу, галасу та напруженості, які так властиві міському життю.
Наші справжні багатоденні подорожі до інших міст, в гори, на море, виїзди на дачу тощо - поєднують в собі знайомі елементи щоденної зайнятості в Центрі (ритм, розпорядок дня, деякі спільні справи і особисті обов'язки) та нову, незвичну обстановку і самостійність (зокрема, у сенсі відсутності батьків).
Для молоді з інвалідністю поїздка з друзями - це великий крок в подоланні перешкод до соціалізації.
Досвід, отриманий під час подорожі (збори, дорога, нові місця, походи, цікаві враження) ефективно допомагає підвищити мотивацію до спілкування і навчання чомусь новому.
Такі справжні подорожі - це безцінний досвід!